Lobbyist – Açıklama

Spread the love

Selam arkadaşlar ben Lobbyist (Arif Çorlu) bazı duyumlar aldım hile diyorlar. Zulada 80 seviye olmuşum o kadar zamanımı vermişim gecemi gündüzümü Xp biriktirip vede o kadar ödeme yapmışım vede bilgisayarıma girip tüm dosyalarımı inceli`ye bilir hatta hard disk geçmişini geri getirme format`dan önceki dosyalarıma bile bakabilir herhangi bir hile programı kullanmadığımı  zula ekibi bunu kontrol edebilir. Çoğu zula kasadan Xp çıkmış olabilir ama en çok Xp biriktirmem oyun oynama ile oldu.

Bireysel Sıralama 12`ci sıradayım sizce bunu kaybetmek uğruna kullanır mı insan ? Tabi`ki kullanmaz o kadar ödeme geçmişi ve 80 seviye olan kişi.

Sıralama küçük boyut`ta olabilir ama zula bireysel sıralamaya kendi orijinal sitesine bakıp daha net göre bilir.

Benim hakkımda yalan yanlış konuşan insanlar asıl hileyi yapıyor çünkü çekemiyor beni en basit yöntem ile  hile kullanma ifadesi ile beni kötülüyorlar şimdi diyorsunuz neden e-spor`da oynamıyorsun ortada bir iddaa  vardı. 2 sene boyunca kız olarak takıldım bilen 2 veya 3 kişi vardı 2 sene sürem bitti iddaayı kazandım kesinlikle trol veya fake amaçlı değildi bununda açıklamasını yaptım.

Açıklama yapmamın nedeni söz uçar yazı kalır bir daha açıklama değilde buradaki yazdığım yazıyı link olarak kullanıp gereken kişilere atmam olacaktır.

Asıl şimdi geliyorum youtube kanalım 10 yaşında geçmişte yaptığım videolarım vardı ama o zamanlar youtube`ye Türkiye`den giriş yasaklandı youtube kanalı bir daha açılmaz  diye düşüncesinde olarak  geçmişteki videolarımı sildim.  Artık youtube ve canlı yayın platformlarında bende olacağım. Ekipmanları topladığım zaman siz değerli arkadaşlar ile her faaliyeti ve eğlenceli zaman geçireceğimizi umuyorum teşekkür ederim tüm okuyan ve anlayan insanlara bazı anlayışlı arkadaşlar için açıklama gereği duydum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir