Little Caesars Zula Gamer Menü’lerle 50.000 ZA kazanma şansı!

Acıktıysan şanslısın! Hemen Little Caesars’tan bir Zula Gamer Menü al, 50.000’e kadar Zula Altını kazanma şansı yakala!

Kampanyadan nasıl faydalanırım?

Zula Gamer Menü ile Zula Altınları kapmak karnını doyurmak kadar kolay:

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Little Caesars-Zula Gamer Menüsü satın al, cep telefonuna SMS yolu ile gelen kodu http://hesap.zulaoyun.com/profil/little-caesars-zula-gamer-menu-kampanyasi adresine gir.

Bundan sonra tek yapman gereken Zula hesabına girip Little Caesars Kasası’nı açmak!

Herkese afiyet olsun!

Kampanya Koşulları

Zula’dan ZA kazanmak isteyen kişilere, kampanya boyunca Little Caesars’tan seçeceği bir Orta Boy Klasik Pizza ve 1 lt.Pepsi 27,90 TL olacaktır! Klasik pizza seçeneklerinde geçerlidir. Nefis Kenar ayrıca ücretlendirilir.

Kampanya katılımı ile kazanılacak kod sipariş teslim edildikten 60 dakika sonra gönderilecektir.
Little Caesars-Zula Gamer Menü Kampanyası 01 Temmuz– 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Little Caesars şubelerinde web ve mobil uygulama siparişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar Little Caesars web sitesinden veya mobil uygulama üzerinden verdikleri sipariş teslim edildikten sonra SMS yolu ile verilecek 6 haneli kodu http://hesap.zulaoyun.com/profil/little-caesars-zula-gamer-menu-kampanyasi internet sitesinde yer alan kod giriş alanında kullanmalıdır. Kullanıcılar kod girişini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra Zula oyununa giriş yapabilir ve sonrasında oyun içi çantasında yer alan Little Caesars Kasası’nı kullanbilirler.

Kampanya hediyesi, içerisinden farklı miktarlarda ZA çıkabilecek özel Little Caesars Kasaları’dır. Little Caesars Kasalarından 2500 ZA ile 50.000 ZA arasında hediye kazanılabilir.

Promosyon kodu kampanya sonuna kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmamış olan kodlar geçersiz hale gelecektir. Little Caesars Zula-Gamer Menüsünden alınan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.

Zula Gamer Menü satın alımı ile menüyü satın alan kişilere iletilecek kod SMS yoluyla iletileceğinden iletişim tercihlerinden SMS yoluyla iletişim kurulabilir seçeneği açık olduğundan emin olunmalıdır.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Kampanya Little Caesars müşterilerine yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde hediyelerin iptali gerçekleştirilebilir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Şifre ekranında veya oyun içinde yaşanacak teknik aksaklıklardan Little Caesars sorumlu değildir, sorumluluk Lokum Oyun Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. firmasına aittir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Little Caesars ve Zula’da saklıdır.

Little Caesars gönderim alanları sınırlıdır. Şubenin minimum sipariş miktarı kuralı uygulanır.

Turkcell Mobil Ödeme ile yapacağın 5 TL alışverişe 10 TL hediye para ve 10 TL değerinde kod!

Turkcell Mobil Ödeme, Zula’da Yaz Şenliği ile Temmuz ayına özel 10 TL hediye para ve 10 TL değerinde promosyon kodu kazandırıyor!

Turkcell Mobil Ödeme ile Zula’da 5 TL’lik harcama yaptığında, 10 TL hediye para ve 10 TL değerinde promosyon kodu kazanma fırsatı şimdi seni bekliyor! Haydi, sen de nasıl katılacağını öğren!

Nasıl katılırım?

Turkcell Mobil Ödeme ile harcama yapmadan önce KAZAN yazıp 5955’e SMS at.

Şimdi Zula’da harcamanı yapabilirsin; 10 TL hediye para ve 10 TL değerinde promosyon kodunu güle güle kullan!

Kampanya Koşulları

Kampanya 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar Turkcell hatlarından KAZAN yazıp 5955’e SMS atmalıdır.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar zulaoyun.com üzerinden satışı gerçekleştirilen Zula Altın paketlerinden en az 5 TL değerinde (KDV + Komisyon dahil) satın alımlarını Turkcell Mobil Ödeme yöntemi ile yapmalıdır.

Satın alımdan sonra hediye 10 TL Turkcell Mobil Ödeme hesabınıza yansıtılır.

Hediye kodu, Turkcell Mobil Ödeme ile yaptığınız ödeme sonrasında, ödeme yaptığınız telefon numarasına SMS olarak gönderilir.

10 TL değerindeki hediye kodu 2 günlük AUG A3, 2 günlük %10 Hızlı silah doldurma, 2 günlük %10 zırh, 2 günlük ek şarjör ve 2 günlük %35 aksiyon kiti içerir.

Bu kampanyaya her bir telefon numarası belirlenen tarihlerde 1 kere katılabilir.

Hediye para 3 gün geçerli olup kullanılmayan hediye para geri alınacaktır.

Kampanyaya katılım 40.000 kişi ile sınırlıdır

Promosyon kodlar 1 ay boyunca geçerlidir.

Lokum Games haber vermeksizin kampanyayı iptal etme, erteleme veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hem açlığını bastır hem de Zula Altınlarıyla karakterini canlandır!

Hem açlığını bastır hem de Zula Altınlarıyla karakterini canlandır!

Eti Maximus şimdi Zula’cılara özel 10.000’e kadar Zula Altını ve %50 Hızlı Canlanma ürünü hediye! Şimdi en yakın bakkala git, bir Eti Maximus kap, üstelik Zula logolu Eti Maximus’larda boş yok!

Zula keyfin için ihtiyacın olan her şey şimdi Eti Maximus’ta!

ETI MAXIMUS – ZULA OYUN PROMOSYONU

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

01.09.2019(Saat.00:01)-31.10.2019 (Saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu ETİ Maximus ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında ambalaj içerisindeki şifreyi Zula adlı oyunun içerisinde yer alan kısma gerekli bilgileriyle birlikte ilgili alana girenler kampanyaya katılacak ve Zula oyununda kullanılabilecek oyun içi para içeren bir adet Maximus Kasası ve oyun içerisinde kullanabilecekleri Maximus ürünü kazanacaklardır. Bu kampanyaya konu olan Maximus kasası ve Maximus ürünü , bir oyun ürünüdür. Bu oyun ürünü sadece LOKUM Games tarafından yayınlanan ZULA oyununda kullanılabilir. Kampanyaya konu ürünler elektronik ortamda ve anında teslim edilir. Teslimden sonra iadeye konu edilemez.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu, işbu “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini” eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılmaktır. Promosyona katılan herkes promosyon kurallarını eksiksiz kabul etmiş sayılır;

Burada geçen tüm “Kampanya Katılım Koşulları” Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya boyunca her kod yalnızca 1 kez kullanılabilir, aynı kod ile yapılan katılımlarda ilk gönderilen katılım geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan Maxsimus Kasası ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyada kazanılacak günlük Maximus Kasası kişi başı 5 adet ile sınırlıdır.

Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. Katılımcıların verdiği oyun kullanıcı bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle ikramiyenin yüklenememesi halinde ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. ve LOKUM OYUN YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılım için İnternet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya web erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da web erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Promosyon kurallarının tamamını www.facebook.com/eti/ ve www.zulaoyun.com internet adreslerinden öğrenebilirsiniz. ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş.promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Promosyona ilişkin değişiklikler www.facebook.com/eti/ ve www.zulaoyun.com’da duyurulacaktır.

Dlive

DLive yepyeni bir yayıncı sitesi bir çok ünlü Youtuber tercihi oldu.

Yeni bir site olarak kısa zamanda büyük bir kitleye sahip olan, DLive harika bir hedefle zaman geçtikçe büyümeye devam etmekte Lobbyist zula oyuncu  çok yakında sizlerle olacak.

Sizler ile https://www.zulaoyun.com yayınları yapacağız.

DLive nedir?

https://dlive.tv  ilk merkezi olmayan canlı yayın platformudur ve STEEM blokzincirini kullanmaktadır. Genel olarak kullanım alanları olarak Twitch’in STEEM blokzinciri üzerine kurulmuş hali olarak görülebilir, fakat DLive bundan fazlasıdır. Çünkü DLive ile sadece oyun yayınları değil bir çok kategoride yayın yapılabilir. Müzik ve Eğitimsel yayınlar bir kaç örnek olarak gösterilebilir.

Yeni Sezon Çukur

Kaderini Çukur ’da yazmaya hazır mısın?

Çukur ’a hayat veren Çukur Mahallesi ’ni şimdi Zula ’da oynayarak keşfet! Aksiyonun ve çatışmanın eksik olmadığı Çukur ’da tarafını seç, yerini al!

Çatılardan, mahallenin kuytu köşelerine ölümcül çatışma Zula Çukur Haritası ’nda oynanmaya devam ediyor. Bir Ölüm Maçı Haritası olarak tasarlanan Çukur Haritası, Çukur dizisinin çekildiği mahallenin dokusunu, mahalle hissini ve dizinin heyecanını oyuncuya yaşatıyor.

Hemen Zula’yı indir, Çukur ’un tehlikeli sokaklarına adımını at! Unutma, bu haritada yalnızca en iyiler hayatta kalacak!

www.zulaoyun.com