Vons

Lobbyist, dlive kanalı çok yakında siz değerli takipçilere hediye yağmuru ile birlikte olacaktır. Şimdi`den Takip etmeyi unutmayın ( +6 Silahlar,  Yüksel Derecede Materyaller, Aylık Silahlar ) bir çok hediye kanalımda olacaktır. Buradan Dlive Kanala Giriş Yapabilirsiniz –> Lobbyist   Mavi  Yeri Tıklamanız Yeterlidir Giriş İçin.

Youtube Kanalı —> Arif Mavi Yeri Tıklamanız Yeterlidir.

Merhaba , ben Aytekin ”VonS” Yeşbek. 21 yaşındayım , İstanbul’da yaşıyor ve Galatasaray Espor bünyesinde aktif espor kariyerime devam ediyorum. Profesyonel olarak 5 yıldır FPS oyunları oynuyorum. CS:GO , CS 1.6 , FireShot , PointBlank , Rip:FinalBullet ve son olarak kariyerime Zula ile devam ediyorum. Bu oyunlarda online-offline bir çok başarılarım var. Bu kanalımda ağırlıklı olarak zula yayınları var.Abone olarak bana destek çıkabilirsiniz

Galatasaray Espor Zula Süper Ligi’nde normal sezonu lider bitirdi

Zula Süper Ligi’nde geçtiğimiz haftayı iki galibiyetle kapatan Galatasaray Espor Zula, ligde normal sezonun son haftasında 1907 Fenerbahçe ve Gamers of Future ile karşılaştı.

15 Eylül Cumartesi derbide 1907 Fenerbahçe ile karşılaşan takımımız oldukça çekişmeli geçen ilk maçı 10-7 kazanmayı başardı. İkinci maçta ise daha iyi performans sergileyen takımımız karşılaşmadan 10-3 galip ayrıldı ve 1907 Fenerbahçe’yi 2-0 mağlup etti. Bu sonuçla birlikte Galatasaray Espor, Espor arenasındaki ezeli rekabette ilk galibiyete ulaşan taraf oldu ve adını tarihe yazdırdı.

16 Eylül Pazar günü ise Gamers of Future kulübüyle karşılaşan Zula takımımız ilk maçtan 10-3, ikinci maçtan ise 10-5 ile galip ayrıldı ve Zula Süper Ligi’nde normal sezonu namağlup bir şekilde liderlikle tamamladı.

Galatasaray Espor Zula’nın şampiyonluk yolculuğu 22-23 Eylül’de oynanacak Zula Süper Ligi Finalleri’nde devam edecek.

Kaynak: Galatasaray Sitesi

Sizi Öldüreceğim Kısa Video

Videolarımı neden kısa ben uzun video sevmediğimden fazla vakit kaybı olmadan zamanınızı çalmamaktır. Ben Youtube, kısa ve öz video eklemekten yanayım uzun video çok yakında ekleyeceğim, vaktim bol olduğunda sizlere harika değişik içerikli uzun videolar sunacağım.

Bu Oyun Tutuldu

Zula , gerçekçi savaşlar ve ilgi çekici bir hikaye ile çevrimiçi bir FPS. Bu oyun, oyun hikayesinin ortasındaki gruplardan birinin adını taşır. Son 50 yılda Türkiye, çeşitli suç ve yabancı örgütlerin etkisi altındaydı. Bu türden en etkili kuruluşlardan biri de GLADIO’ydu .

Direnmek için , ülkenin dört bir yanından gelen vatanseverler kendi savaş gruplarını yarattılar – ZULA .

Her birinin kendine has özellikleri olan 20 tane harita var: Çin, Brezilya, Fransa, Türkiye, Irak – bunlar ve diğer birçok yer savaş alanı olarak mevcut. Oyuncular 7 farklı oyun modunda ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler : – Ölüm Maçı; – Bayrağı ele geçirin; – Aranıyor; – Sabotaj; bir çok çeşit mod bu oyunda. Oyunda her biri kendi hikayesi olan 16’dan fazla karakter var. Silahlarınızı özelleştirin! Silah çeşitleriniz için çok çeşitli silah çeşitleri, çok çeşitli modernizasyon ve yükseltmeler ve on binlerce cilt var.

ZULA için Açık Beta Testi Başladı

Sıcak silahların yakılmasından kaynaklanan barut ve ateş kokusunu hissedebiliyor musunuz?
Yeni atıcı ZULA’nın sunucuları kapılarını herkese açtı!
Açık beta testi, 26 Temmuz 2018’de başarıyla başlatıldı.

Kapalı beta testine katılmak için her oyuncuya içtenlikle minnettarız! Test ettiğimiz kişilerden dolayı çok sayıda iyileştirme (stabilite optimizasyonuna da katkıda bulunmuştur) getirilmiştir. Dev ekibiyle birlikte çalışarak, oyun mekaniğini geliştirmek için her fırsatı ele alıyoruz ve gelecekte bu alanda çalışmaya devam edeceğiz.

OBT sırasında, oyuncular dünyanın her yerinden haritalar üzerinde savaşabilecekler. Geniş kapsamlı özelleştirme yeteneklerine ek olarak , Zula sıradışı silah modernizasyon sistemi ile sürprizler . Ve düşük teknik gereksinimleri ile birlikte, iyi bir oyun optimizasyonu, herhangi bir PC’de acımasız sürgünlerin sanal dünyasına dalmaya izin verir . Klasik oyun modları, oyuncuların yoğun mücadeleden kaçmasına ve eğlenmesine izin veren sıradışı, mevsimsel modlarla uyumlu hale getirilmiştir .

OBT’nin başlamasından sonra oyun içeriği (yeni deriler, haritalar, karakterler, silahlar ve hatta modlar) genişlemeye devam edecek!

Yeni Bir Dizi E Spor Hikayesi – Tam Kafadan

 

Artık teknoloji geliştikçe oyun üzerinden spor başladı.

Herkesin bildiği gibi yeni sanal sporu yani E spor başladı bunla beraber yeni bir fenomen başladı. Değişik oyunlar üzerinden E spor dalları gibi zula oyun oyunu yetmezmiş gibi bir çok youtuber, üzerin yayınlar ve canlı turnuvalar düzenlemekte daha geliştirip bunu dizi üzerinden farklı bir hikaye üstünden nasıl e sporcu olduklarını anlatan bir dizi bu diziyi alt kısımdaki link’ten youtube üzerinden izleye bilirsiniz.

Bu kırmızı link’ten dizi izleye bilirsiniz. –> Tam Kafadan